fbpx
13.2 C
Skopje
Sunday, November 1, 2020

Latest news

Alaves i merr pikë Barçës me 10 lojtarë

Barcelona zhgenjën në ndeshjen e katërt radhazi në La Liga, këtë herë përballë Alaves, që edhe pse luajti...

Rikthimi te Barcelona? Guardiola shuan thashethemet

Shumë u përfol për një rikthim te Barcelona, por nuk ndodhi. Pikërisht për këtë temë ka folur trajneri...

Maqedonia e Veriut shtyn nisjen e futbollit

Maqedonia e Veriut bëhet e para që ndal përsëri futbollin, ashtu sikurse ndodhi në Mars të këtij viti. Rritja...

Britania ditëve në vijim do të futet në karantinë, thotë Boris Johnson

Britani e Madhe do të futet në karantinë ditëve në vijim, deklaroi kryeministri Boris Johnson. Vendimi vjen disa orë ...

Dy mësuese dhe një inspektor Policie rezultojnë pozitiv me COVID-19 në qarkun e Beratit

12 rastet e konfirmuara me koronavirus sot në qarkun e Beratit janë kontakte të personave të cilët kanë rezultuar...

Seferi pëson me nokaut në raund të parë nga ish-kampioni rus (VIDEO)

Boksieri shqiptar Nuri Seferi ka pësuar sonte humbje...

Nuri Seferi mposhtet me nokaut që në raundin e parë nga rusi Murat Gassiev

Boksieri shqiptar nga Gostivari Nuri Seferi, sonte u mposht...

Ylli Mirzo: Ne vend te reagimit – sqarim opinioni

Gjatë gjithë jetës time nën edukatën dhe kulturën me rëndësi dominante morale, që kam përfituar nga familja ime, kam...

Alaves i merr pikë Barçës me 10 lojtarë

Barcelona zhgenjën në ndeshjen e katërt radhazi në La Liga, këtë herë përballë Alaves, që edhe pse luajti me...

Pezullime në radhët e Tiranës dhe Bylisit për miqësoret para kampionatit

Një ditë para kthimit të ekipeve të Superiores në fushën e blertë, Tirana dhe Bylis kanë humbur disa lojtarë...

Riinfektim me Covid te personat që nuk krijojnë antitrupa

Në valën e dytë të pandemisë një numër i ...

Me ZV/KRYEMINISTRIN e parë të Maqedonisë së Veriut (FOTO)

Sot në Prishtinë me Shefin e Kabinetit të Kryetarit...

Dy shqiptarë kapen me kokainë/ Njëri prej tyre tentoi t’i ikte policisë

Dy persona, njëri shqiptar u arrestuan nga autoritet italiane pasi u kapën me 2 kilogramë kokainë, që nëse do...

Virusi korona i merr jetën një 27 vjeçari nga Likova

Kovid 19 i merr jetën një 27 vjeçari nga Likova. Pacienti nuk kishte sëmundje të mëparshme, njoftojn nga  Ministria...

Ekonomia shqiptare pritet të rimëkëmbet vitin e ardhshëm me një rritje 5%

Ekonomia shqiptare do të tkurret me 7.1% këtë vit si pasojë e efekteve të pandemisë Covid-19.Është ky parashikimi pesimist...

Alaves i merr pikë Barçës me 10 lojtarë

Barcelona zhgenjën në ndeshjen e katërt radhazi në...

Rikthimi te Barcelona? Guardiola shuan thashethemet

Shumë u përfol për një rikthim te Barcelona,...

Maqedonia e Veriut shtyn nisjen e futbollit

Maqedonia e Veriut bëhet e para që ndal...

Featured

Most popular life news you must read today

Alaves i merr pikë Barçës me 10 lojtarë

Barcelona zhgenjën në ndeshjen e katërt radhazi në...

Rikthimi te Barcelona? Guardiola shuan thashethemet

Shumë u përfol për një rikthim te Barcelona,...

Maqedonia e Veriut shtyn nisjen e futbollit

Maqedonia e Veriut bëhet e para që ndal...

Lifestyle

Nëse mendoni se jeta juaj nuk po shkon siç duhet, duhet të shihni patjetër këtë video!

“Shpesh, jemi ne që e bëjmë jetën tonë depresive për shkak të mendimeve tona, ndaj ndonjëherë duhet ndryshuar mënyra...

Harrojeni kosin, këto janë produktet e vetme që duhet t’i vini mbi lëkurë në rast se jeni djegur në plazh

Vera ka ardhur dhe shumë prej jush i kanë nisur tashmë pushimet, duke iu gëzuar detit dhe rrezeve të...

FOTO/ Arilena Ara ndez temperaturat, del me bikini buzë detit dhe ‘çmend’ fansat, ‘lumë’ komentesh

Këngëtarja e njohur Arilena Ara duket që po shijon disa ditë pushimi në rrezet e diellit dhe detin. Arilena vijon...

Si mund të pajtoheni me të dashurin pas një zënke?

Të gjithë çiftet e dinë sesa lënduese mund të jenë zënkat me të dashurin. Ndonjëherë është e...

Këshilla si të mbani më gjatë ngjyrën që merrni në plazh

Bëni një muaj plazh dhe në tetor dhe nuk keni më ngjyrën e çokollatës në lëkurë? Nuk mjaftojnë vetëm...

Dua Lipa, me shqiponjë në reklamën e parfumit të Yves Saint Laurent

Dua Lipa ka publikuar në Instagram reklamën e parfumit të “Yves Saint Laurent”, ku këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare...

NE ANTPRESS

Alaves i merr pikë Barçës me 10 lojtarë

Barcelona zhgenjën në ndeshjen e katërt radhazi në La Liga, këtë herë përballë...

Rikthimi te Barcelona? Guardiola shuan thashethemet

Shumë u përfol për një rikthim te Barcelona, por nuk ndodhi. Pikërisht për...

Maqedonia e Veriut shtyn nisjen e futbollit

Maqedonia e Veriut bëhet e para që ndal përsëri futbollin, ashtu sikurse ndodhi...

Britania ditëve në vijim do të futet në karantinë, thotë Boris Johnson

Britani e Madhe do të futet në karantinë ditëve në vijim, deklaroi kryeministri Boris...

Celebrities

Alaves i merr pikë Barçës me 10 lojtarë

Barcelona zhgenjën në ndeshjen e katërt radhazi në...

Rikthimi te Barcelona? Guardiola shuan thashethemet

Shumë u përfol për një rikthim te Barcelona,...

Maqedonia e Veriut shtyn nisjen e futbollit

Maqedonia e Veriut bëhet e para që ndal...

Britania ditëve në vijim do të futet në karantinë, thotë Boris Johnson

Britani e Madhe do të futet në karantinë ditëve...

Dy mësuese dhe një inspektor Policie rezultojnë pozitiv me COVID-19 në qarkun e Beratit

12 rastet e konfirmuara me koronavirus sot në qarkun...

Stay connected

16,985FansLike
564,865FollowersFollow
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
- Advertisement -

INTERSANTE

Alaves i merr pikë Barçës me 10 lojtarë

Barcelona zhgenjën në ndeshjen e katërt radhazi në La Liga, këtë herë përballë...

Rikthimi te Barcelona? Guardiola shuan thashethemet

Shumë u përfol për një rikthim te Barcelona, por nuk ndodhi. Pikërisht për...

Maqedonia e Veriut shtyn nisjen e futbollit

Maqedonia e Veriut bëhet e para që ndal përsëri futbollin, ashtu sikurse ndodhi...

Britania ditëve në vijim do të futet në karantinë, thotë Boris Johnson

Britani e Madhe do të futet në karantinë ditëve në vijim, deklaroi kryeministri Boris...

Alaves i merr pikë Barçës me 10 lojtarë

Barcelona zhgenjën në ndeshjen e katërt radhazi në La Liga, këtë herë përballë...

Rikthimi te Barcelona? Guardiola shuan thashethemet

Shumë u përfol për një rikthim te Barcelona, por nuk ndodhi. Pikërisht për...

Maqedonia e Veriut shtyn nisjen e futbollit

Maqedonia e Veriut bëhet e para që ndal përsëri futbollin, ashtu sikurse ndodhi...

Britania ditëve në vijim do të futet në karantinë, thotë Boris Johnson

Britani e Madhe do të futet në karantinë ditëve në vijim, deklaroi kryeministri Boris...
- Advertisement -

ANTPRESS.ALSAJTI I TE GJITHE SHQIPTAREVE
Gjeje lajmin e duhur ne kohen e duhur !

Alaves i merr pikë Barçës me 10 lojtarë

Barcelona zhgenjën në ndeshjen e katërt radhazi në...

Rikthimi te Barcelona? Guardiola shuan thashethemet

Shumë u përfol për një rikthim te Barcelona,...

Maqedonia e Veriut shtyn nisjen e futbollit

Maqedonia e Veriut bëhet e para që ndal...