fbpx
14 C
Skopje
Friday, October 30, 2020

Loredana flet për herë të parë për Mozzik pas ribashkimit

  Prej më shumë se një viti Loredana dhe Mozzik kanë qenë kryefjala e mediave të ndryshme jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj,...

Dubai, shatërvani më i madh në botë – ALSAT-M

Alsat 24.10.2020 13:55 Nën një qiell të ndezur me fishekzjarrë, spektatorë me maska u mblodhën për të parë në Dubai thyerjen e rekordit për...

Xhekson Osvallt, 12 vjeçari që bëri shkrirjen atomike – ALSAT-M

Alsat 19.10.2020 13:59 Pak orë para se të mbushte 13 vjeç në vitin 2018, Xhekson Osvallt shkriu së bashku dy atome deuteriumi në dhomën...

Edhe një rekord i ri botëror në Kinë, 3 114 dronë u lancuan përnjëherësh – ALSAT-M

Alsat 16.10.2020 13:08 Me shfaqjen e jashtëzakonshme ndriçuese në qiell, Kina ka shënuar një tjetër rekord botëror. 3 114 dronë u lancuan përnjëherësh nga...

Kinë, sezoni i mbledhjes së specit djegës – ALSAT-M

Alsat 09.10.2020 14:42 Pamje mbresëlënëse vijnë nga Kina, ku dhjetëra fermerë kanë nisur sezonin e mbledhjes së specit djegës të kuq, i cili më...

Capital T do të sjellë një projekt që ja ka kushtuar nënës së tij – ALSAT-M

Alsat 07.10.2020 22:30 Me postimin e fundit në rrjetet sociale, këngëtari i njohur kosovar, Capital T ka njoftuar se shumë shpejt do të sjellë...

SPORT

Ozil-i reagon pas sulmeve në Francë: Terrorizmi s’ka vend në islam

Mesfushori i njohur turk, Mesut Ozil, ka reaguar rreth sulmeve të fundit terroriste, në Francë. Ozil përmes një postimi në rrjetet sociale ka publikuar një...

Milan bën historinë, thyen një rekord 90 vjeçar

Skuadra e Milanit ka vazhduar me formë të mirë edhe në ndeshjen e fundit të Ligës së Evropës. ‘Rossonerët’ në kuadër të xhiros së dytë...

Fillimet e karrierës dhe sekretet e garave të shpejtësisë, rrëfehet Zendeli

Lirim Zendeli është piloti i parë shqiptar që merr pjesë në garat e shpejtësisë dhe sezonin e fundit ka qenë pjesë e Formulës...

TECH AND GADGETS

Vetura e parë turke elektrike që do të ketë bateri më jetëgjatë sesa konkurrentët

Vetura e parë turke elektrike që do të ketë bateri më jetëgjatë sesa konkurrentët   Makina e parë elektrike turke do të ketë një jetëgjatësi më...

TE FUNDIT

“Kodi i ri nuk i favorizon partitë e reja”- Monika Kryemadhi pyetet për partinë e Jozefina Topallit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi duke  ndalur tek krijimi i një partie të re nga ana e Jozefina Topallit.Sipas saj, Kodi...

“Do përzgjedhim kush do trajtohet”- Rama i del në krah Manastirliut

Një deklaratë e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dje në Parlament ku shprehej se do të përzgjidhen pacientët që do kurohen, bëri xhiron në...

Bekteshi: Vazhdon dialogu publik-privat mes Qeverisë dhe ekonomisë

Dialogu me komunitetin e biznesit është thelbësor për Qeverinë si një mjet korrigjues për të gjitha masat dhe politikat që janë miratuar dhe që...

“Polic ishe, polic ngele”, Kryemadhi replikon Lleshajn: Në ministri ka trafikantë të dënuar jashtë Shqipërisë! Duhet të jesh kriminel që të kesh përkëdheljen e...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me strukturat e LSI në Pogradec, ka reaguar në lidhje me debatin Lleshaj-Murrizi...

SPORT

Ozil-i reagon pas sulmeve në Francë: Terrorizmi s’ka vend në islam

Mesfushori i njohur turk, Mesut Ozil, ka reaguar rreth sulmeve të fundit terroriste, në Francë. Ozil përmes një postimi në rrjetet sociale ka publikuar një...

Milan bën historinë, thyen një rekord 90 vjeçar

Skuadra e Milanit ka vazhduar me formë të mirë edhe në ndeshjen e fundit të Ligës së Evropës. ‘Rossonerët’ në kuadër të xhiros së dytë...

Fillimet e karrierës dhe sekretet e garave të shpejtësisë, rrëfehet Zendeli

Lirim Zendeli është piloti i parë shqiptar që merr pjesë në garat e shpejtësisë dhe sezonin e fundit ka qenë pjesë e Formulës...

ANTPRESS.AL

“Kodi i ri nuk i favorizon partitë e reja”- Monika Kryemadhi pyetet për partinë e Jozefina Topallit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi duke  ndalur tek krijimi i një partie të re nga ana e Jozefina Topallit.Sipas saj, Kodi...

“Do përzgjedhim kush do trajtohet”- Rama i del në krah Manastirliut

Një deklaratë e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dje në Parlament ku shprehej se do të përzgjidhen pacientët që do kurohen, bëri xhiron në...

Bekteshi: Vazhdon dialogu publik-privat mes Qeverisë dhe ekonomisë

Dialogu me komunitetin e biznesit është thelbësor për Qeverinë si një mjet korrigjues për të gjitha masat dhe politikat që janë miratuar dhe që...

“Polic ishe, polic ngele”, Kryemadhi replikon Lleshajn: Në ministri ka trafikantë të dënuar jashtë Shqipërisë! Duhet të jesh kriminel që të kesh përkëdheljen e...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me strukturat e LSI në Pogradec, ka reaguar në lidhje me debatin Lleshaj-Murrizi...

Qytetarët i mbajnë maskat në mjedis të hapur

Një ditë pas hyrjes në fuqi të ndryshimeve ligjore, me përjashtime të vogla, qytetarët po i përdorin maskat në ambient të hapur. Nëpër lokale...

SHENDETI

Nëse jeni shëruar nga COVID-19, mund të mos keni nevojë të hyni në karantinë ose të testoheni sërish deri në tre muaj, sipas udhëzimeve...
Vaksina kundër Covid-19 shihet si mënyra për t’i rikthyer botës normalitetin shoqëror duke nisur nga viti i ardhshëm. Një firmë argjentinase mendon të përdorë...
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj ka njoftuar se është infektuar me koronavirusin e ri, që shkakton sëmundjen COVID-19. Ai tha se nga momenti që është...
Në Kroaci, së shpejti do të fillojë dhurimi vullnetar i plazmës së gjakut nga personat që e kanë mbijetuar sëmundjen COVID-19, të cilën e...
Një ilaç i cili përdoret kundër baktereve në zorrë, po testohet nga shkencëtarët britanikë si një trajtim për koronavirusin. Ky ilaç lufton bakteret e zorrëve...
Britanikët duhet të inkurajohen të bëjnë seks ose të masturbohen për të luftuar efektet e dëmshme që bllokimi nga koronavirusi shkakton në shëndetin mendor,...

WRC RACING

“Kodi i ri nuk i favorizon partitë e reja”- Monika Kryemadhi pyetet për partinë e Jozefina Topallit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi duke  ndalur tek krijimi i një partie të re nga ana e Jozefina Topallit.Sipas saj, Kodi...

“Do përzgjedhim kush do trajtohet”- Rama i del në krah Manastirliut

Një deklaratë e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dje në Parlament ku shprehej se do të përzgjidhen pacientët që do kurohen, bëri xhiron në...

Bekteshi: Vazhdon dialogu publik-privat mes Qeverisë dhe ekonomisë

Dialogu me komunitetin e biznesit është thelbësor për Qeverinë si një mjet korrigjues për të gjitha masat dhe politikat që janë miratuar dhe që...

“Polic ishe, polic ngele”, Kryemadhi replikon Lleshajn: Në ministri ka trafikantë të dënuar jashtë Shqipërisë! Duhet të jesh kriminel që të kesh përkëdheljen e...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me strukturat e LSI në Pogradec, ka reaguar në lidhje me debatin Lleshaj-Murrizi...

HEALTH & FITNESS

“Kodi i ri nuk i favorizon partitë e reja”- Monika Kryemadhi pyetet për partinë e Jozefina Topallit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi duke  ndalur tek krijimi i një partie të re nga ana e Jozefina Topallit.Sipas saj, Kodi...

“Do përzgjedhim kush do trajtohet”- Rama i del në krah Manastirliut

Një deklaratë e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dje në Parlament ku shprehej se do të përzgjidhen pacientët që do kurohen, bëri xhiron në...

Bekteshi: Vazhdon dialogu publik-privat mes Qeverisë dhe ekonomisë

Dialogu me komunitetin e biznesit është thelbësor për Qeverinë si një mjet korrigjues për të gjitha masat dhe politikat që janë miratuar dhe që...

“Polic ishe, polic ngele”, Kryemadhi replikon Lleshajn: Në ministri ka trafikantë të dënuar jashtë Shqipërisë! Duhet të jesh kriminel që të kesh përkëdheljen e...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me strukturat e LSI në Pogradec, ka reaguar në lidhje me debatin Lleshaj-Murrizi...

BUSINESS

“Kodi i ri nuk i favorizon partitë e reja”- Monika Kryemadhi pyetet për partinë e Jozefina Topallit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi duke  ndalur tek krijimi i një partie të re nga ana e Jozefina Topallit.Sipas saj, Kodi...

“Do përzgjedhim kush do trajtohet”- Rama i del në krah Manastirliut

Një deklaratë e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dje në Parlament ku shprehej se do të përzgjidhen pacientët që do kurohen, bëri xhiron në...

Bekteshi: Vazhdon dialogu publik-privat mes Qeverisë dhe ekonomisë

Dialogu me komunitetin e biznesit është thelbësor për Qeverinë si një mjet korrigjues për të gjitha masat dhe politikat që janë miratuar dhe që...

LATEST ARTICLES

“Kodi i ri nuk i favorizon partitë e reja”- Monika Kryemadhi pyetet për partinë e Jozefina Topallit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi duke  ndalur tek krijimi i një partie të re nga ana e Jozefina Topallit.Sipas saj, Kodi...

“Do përzgjedhim kush do trajtohet”- Rama i del në krah Manastirliut

Një deklaratë e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dje në Parlament ku shprehej se do të përzgjidhen pacientët që do kurohen, bëri xhiron në...

Bekteshi: Vazhdon dialogu publik-privat mes Qeverisë dhe ekonomisë

Dialogu me komunitetin e biznesit është thelbësor për Qeverinë si një mjet korrigjues për të gjitha masat dhe politikat që janë miratuar dhe që...

“Polic ishe, polic ngele”, Kryemadhi replikon Lleshajn: Në ministri ka trafikantë të dënuar jashtë Shqipërisë! Duhet të jesh kriminel që të kesh përkëdheljen e...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me strukturat e LSI në Pogradec, ka reaguar në lidhje me debatin Lleshaj-Murrizi...

Qytetarët i mbajnë maskat në mjedis të hapur

Një ditë pas hyrjes në fuqi të ndryshimeve ligjore, me përjashtime të vogla, qytetarët po i përdorin maskat në ambient të hapur. Nëpër lokale...

Jo gjithkush mund të udhëtojë drejt Zvicrës!

Zvicra e ka hequr Maqedoninë e Veriut nga lista e karantinës. Kjo nënkupton se nuk vlen më masa e karantinës për qytetarët që shkojnë...

Gjykata e lë në burg, ankohet Klodian Gradeci: Jam i sëmurë!

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg” ndaj ish-drejtorit të Hidrokarbureve në AKBN, Klodian Gradeci. Gradeci mësohet se ishte i pranishëm...

Shahpaska siguron se situata nëpër çerdhe është e qëndrueshme

Nëpër çerdhe deri më tani, 33 fëmijë dhe 109 punonjës janë pozitiv me koronavirus. Si rezultat, 630 fëmijë dhe mbi 100 të punësuar janë...

Infektohet me COVID punonjësi i Tatimeve në Berat dhe 2 mësues në Skrapar

Infektime të reja janë shfaqur ditën e sotme në qytetet: Berat e Skrapar. Një punonjës i Drejtorisë Rajonale të Tatim-Taksave ka rezultuar sot “pozitiv”...

Osmani: Respektoni masat, mbrohuni nga virusi

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani në profilin e tij në fejsbuk publikoi video përmes së cilës në uniformën e mjekut dërgoi mesazh...

Dhurata e veçantë që mori Meta nga biznesmeni britanik

Kreu i shtetit,  Ilir Meta ka ndarë sot me ndjekësit në rrjetet sociale foto, ku tregon dhuratën e veçantë që ka marrë nga biznesmeni...

Universiteti Bujqësor i Tiranës “nuk bindet”/ Mësimi jo vetëm online, seminaret do zhvillohen në fakultet

Pavarësisht vendimit të Komitetit të Ekspertëve për zhvillimin online të mësimit në universitete, Universiteti Bujqësor i Tiranës ka vendosur për një mënyrë të kombinuar...

SASHK kërkon të paguhen shtesat për mësuesit me orar të dyfishuar

Sindikata e Arsimit Shkencës dhe Kulturës kërkon që të paguhen shtesë mësuesit të cilët janë me mësim me prezencë fizike dhe kanë orar të...

I vunë eksploziv pranë shtëpisë, flet pronari në Vlorë: S’kam pasur dhe as nuk kam konflikte me askënd

Tahsim Banushi është 69-vjeçari të cilit i kanë vënë tritol pranë shtëpisë në orët e para të mëngjesit.Pronari i banesës ku u vendos lënda...

Shkup, sanksionohen 528 shoferë

Gjithsej 528 sanksione janë shqiptuar gjatë ditës së djeshme në territorin e Qytetit të Shkupit në kuadër të kontrolleve të intensifikuara të veprimit në...

Ozil-i reagon pas sulmeve në Francë: Terrorizmi s’ka vend në islam

Mesfushori i njohur turk, Mesut Ozil, ka reaguar rreth sulmeve të fundit terroriste, në Francë. Ozil përmes një postimi në rrjetet sociale ka publikuar një...

Tërmeti dhe Covid-19,Rama: Askush nuk do kishte mundur të rezistonte si ne

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ishte prezent në hapjen e kantierit të parë të rindërtimit të një lagjeje të re në Tiranë, që...

Milan bën historinë, thyen një rekord 90 vjeçar

Skuadra e Milanit ka vazhduar me formë të mirë edhe në ndeshjen e fundit të Ligës së Evropës. ‘Rossonerët’ në kuadër të xhiros së dytë...

928 gjoba për mos mbajtje të maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, për mbajtjen e maskës janë shqiptuar 928 gjoba.Ministria për Punë...

Fillimet e karrierës dhe sekretet e garave të shpejtësisë, rrëfehet Zendeli

Lirim Zendeli është piloti i parë shqiptar që merr pjesë në garat e shpejtësisë dhe sezonin e fundit ka qenë pjesë e Formulës...

Mourinho edhe kundër Bale: “Sikur të kisha pasur mundësi t’i bëja 11 zëvendësime”

Jose Mourinho ka shpërthyer mbrëmë pas humbjes 1-0 në Europa League nga skuadra Royal Antëerp. Giovani Lo Celso, Steven Bergwijn, Carlos Vinicius dhe Dele...

NATO sot dorëzon 60 respiratorë për Maqedoninë e Veriut

Në Shkup sot duhet të arrijnë 60 respiratorë, donacion nga NATO për ballafaqim me pandeminë Covid-19. Donacionin e NATO-s me vlerë prej 1.4 milion...

Grabitje e madhe në Prizren, hajnat vjedhin para e stoli ari në vlerë 90 mijë euro

Vlerë e madhe e stolive të arit u vodhën mbrëmë në Prizren. Përveç kësaj, hajnat në fshatin Krajkë të kësaj komune vodhën edhe...

Dita e 18 në izolim, Ronaldo mbetet pozitiv në COVID-19

Cristiano Ronaldo cilësohet në mesin e futbollistëve më të mirë në histori të futbollit. Për këto suksese, pak njerëz thonë se kanë të bëjë me...

GRUBI: Avni Mula, i jashtëzakontë, i papërsërtishëm

I jashtëzakontë dhe i papërsëritshëm.Faleminderit dhe lamtumirë Avni Mula.Kështu ka shkruar në profilin e tij zyrtar në rrjetin social facebook, zëvendëskryeministri i parë dhe...

Kush ishte Avni Mula, kompozitori që iu dhuroi shqiptarëve “Valsin e Lumturisë”

Është shuar sot në moshën 92-vjeçare kompozitori i njohur Avni Mula.E bija e tij, sopranoja me fame boterore, Inva Mula dha lajmin e trishtë...

862 raste të reja me koronavirus dhe 14 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 699 testime për koronavirus dhe prej tyre 862 kanë rezultuar pozitivë....

Besimi: Rebalanci, i nevojshëm për financimin e pakos së katërt të masave ekonomike

Deputetët filluan debatin për propozim- rebalancin e buxhetit, i cili mund të zgjasë maksimum 5 ditë. Ministri i financave Fatmir Besimi u tha deputetëve...

Cana: Kapacitetet e Klinikës Infektive janë të stërmbushura

Kërkesa për shtretër në Klinikën Infektive nga pacientët e infektuar me Kovid-19 është shumë më e madhe sesa kapaciteti i klinikës në fjalë. Kështu...

Cana: Kërkesa për shtretër në Klinikën Infektive, rëndon punën e stafit mjekësor

Kërkesat e shtuara për tu shtruar për kurim në spital të të prekurve nga Kovid-19, ka rrënduar punën e stafit mjekësor në Klinikën Infektive....

Ministri Nuredini në vetë izolim

Dua të ju informoj të gjithëve që jam në vetë izolim nga dita e djeshme.Unë u informova se një person me të cilin kam...

Këto janë rezultatet e ndeshjeve në Evropa League

Sonte janë zhvilluar shumë ndeshje interesante në kuadër të garës së dytë për kah rëndësia në futbollin evropian Europa League. Takimet sollën përballje interesante...

Xhaka e Mustafi titullarë në fitoren bindëse ndaj Dundalkut

Arsenali ka shënuar fitore bindëse në shtëpi ndaj ekipit irlandez, Dundalk, në kuadër të Ligës së Evropës. “Topçinjtë” shënuan fitore prej 3 me 0,...

Xhaferi: Ta sjellim botën këtu, e jo të rinjtë të na dalin jashtë vendit

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot foli në takimin e punës për deputetë “Hyrje në rolin dhe funksionin e Klubit për çështje dhe politika...

Rrëzimi i dekretit të presidentit/ Reagon pedagogu: Nuk ka fajtor, të gjithë atë do të bënin

Në studion e emisionit “Open”, po flitet mbi rrëzimin e dekretit të presidentit nga parlamenti, në lidhje me ndryshimet e Kodit Zgjedhor. Pedagogu Rezart Prifti,...

Ballazhi: Stresi gjatë pandemisë vjen si rezultat i humbjes së kontrollit të përditshmërisë

Safet Ballazhi, psikolog, i ftuar në emisionin Rruga drejt në Alsat, gjatë debatit për pandeminë tha se stresi në popullatë është rënduar. Ai pohoi...

Bollino: Zgjedhjet në Holandë do ndikojnë në vendimarrjen e hapjes së negociatave për vendin

Analisti Carlo Bollino i ftuar mbrëmjen e sotme në Open është shprehur se zgjedhjet në Holandë do të ndikojnë në vendimmarrjen e hapjes së...

Nga java e ardhshme teste të shpejta për Kovid-19, do të kushtojnë 1000 denarë

Qendra Shëndetësore Shkup është organizata e parë shëndetësore që do të fillojë me përpunimin e testeve të shpejta. Këto janë teste cilësore nga kompania...

“Deti”, si do të shkohet në Hagë/ Mediat greke: Athina shpall zgjerimin me 12 milje dhe pastaj apelohet në Gjykatë

Marrëveshja mes Athinës dhe Tiranës për të apeluar së bashku në Hagë për përcaktimin e kufijve detare ,përveç se është një mesazh ndaj Ankarasë...

Kryetari ASH Ziadin Sela takoi Ambasadorin Dr. Georg Woutsas

Kryetari ASH z. Ziadin Sela në vazhdën e takimeve me diplomatët sot në zyrat e ASH Shkup ka pritur Ambasadorin e Sllovenisë Dr Georg...

Zaev-Pendarovski: Nuk bëhen negociata me identitetin

Presidenti Stevo Pendarovski thotë se as nuk ka pasur e as do të ketë ndonjëherë negociata me identitetin maqedonas. Përkujtoi se nuk ka lëshime për...

Pas miratimit të Kodit Zgjedhor bie Parlamenti apo Presidenti?! Ja çfarë mendon Ngjela

Gjatë seancës plenare të kësaj të enjteje, Parlamenti rrëzoi me 96 vota dekretin e presidentit në lidhje me ndryshimet në Kodin Zgjedhor.Institucioni i Presidentit,...

Qyteti i Shkupit i shpalli fituesit e Çmimit “13 Nëntori”

Qyteti i Shkupit i publikoi fituesit e çmimit “13 Nëntori” për vitin 2020-të në fusha të ndryshe, si shëndetësi, gazetari, arsim dhe fusha të...

Serbia ka liruar një shtetas të Kosovës

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës në Kosovë ka njoftuar se Serbia e ka liruar shtetasin e Kosovës, Agim Gjocajn. Por, autoritetet e...

Nuk ndalen gjobat për maskat, për 24 orë ndëshkohen 717 qytetarë

Vijojnë në të gjithë vendin, kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave anticovid.Policia bën me dije se janë ndëshkuar me gjobë 717 qytetarë që...

MOST POPULAR

“Kodi i ri nuk i favorizon partitë e reja”- Monika Kryemadhi pyetet për partinë e Jozefina Topallit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi duke  ndalur tek krijimi i një partie të re nga ana e Jozefina Topallit.Sipas saj, Kodi...

“Do përzgjedhim kush do trajtohet”- Rama i del në krah Manastirliut

Një deklaratë e ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dje në Parlament ku shprehej se do të përzgjidhen pacientët që do kurohen, bëri xhiron në...

Bekteshi: Vazhdon dialogu publik-privat mes Qeverisë dhe ekonomisë

Dialogu me komunitetin e biznesit është thelbësor për Qeverinë si një mjet korrigjues për të gjitha masat dhe politikat që janë miratuar dhe që...

“Polic ishe, polic ngele”, Kryemadhi replikon Lleshajn: Në ministri ka trafikantë të dënuar jashtë Shqipërisë! Duhet të jesh kriminel që të kesh përkëdheljen e...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me strukturat e LSI në Pogradec, ka reaguar në lidhje me debatin Lleshaj-Murrizi...

RECENT COMMENTS