fbpx
7.4 C
Skopje
Thursday, October 22, 2020

Showbiz

Shënohet viktima më e re nga Koronavirusi, humb jetën 21-vjeçari nga Elbasani

Mbrëmjen e sotme është shënuar viktima më e re nga Koronavirusi në Shqipëri.Bëhet fjalë për një 21-vjeçar nga Elbasani, me sëmundje bashkëshoqëruese.Gazetari Aldo Kozarja...

Policia ka ndërprerë një dasmë me 200 mysafirë në Haraçinë

Sonte rreth orës 21:30 zyrtar policore dhe të Inspektoratit të tregut kanë ndërprerë një dasmë në një objekt hotilerik në Haraçinë, mëson TV SHENJA.Në...

“Mbrojtja e popullsisë”, të martën në plenare?

Alsat 22.10.2020 15:01 Nëse ka harmonizim të qëndrimeve rreth ligjit për mbrojtjen e popullsisë nga sëmundjet ngjitëse do të zbardhet të hënën. Nisma në...
- Advertisement -

Pesë miliard klikime, kjo është kënga solo më e dëgjuar në botë – ALSAT-M

Ed Sheeran performs at Gillette Stadium in Foxborough, Mass. Friday, Sept 25, 2015. (Photo by Winslow Townson/Invision/AP) Alsat 07.10.2020 23:30 Nëse dikush do të niste...

Tiani së shpejti në gjurmët e Tunës, performon këngën e të ëmës – ALSAT-M

Alsat 07.10.2020 22:45 Pasioni rrjedh në gjak, është i trashëgueshëm dhe për këtë nuk ka pikë dyshimi! Tuna dhe Tian sapo na e vërtetua këtë...

Ledri ka bërë këngë për vogëlueshen që ende nuk ka lindur, Sara Hoxhës i pëlqen kënga – ALSAT-M

Alsat 07.10.2020 22:00 Një foto e ekos së bebit të Sarës dhe Ledrit, e emocionoi shumë këtë të fundit i cili nuk ka mundur...

Kida nuk i paska punët mirë veç me Mozzik, me Loredanën duken si binjake – ALSAT-M

Alsat 07.10.2020 21:37 Ditën e hënë në media qarkulloi lajmi se Loredana udhëtoi drejt Prishtinës dhe ai që e priti ishte Mozzik. Ndërsa dje...

“Koha ime nuk pret” – ALSAT-M

Alsat 06.10.2020 21:30 Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj ka vendosur së fundmi të fikë lajmërimet në telefonin e saj për një arsye shumë...

Hailey tregon pse refuzonte ta puthte Justin Bieber në publik dhe planet për fëmijë – ALSAT-M

Alsat 06.10.2020 23:30 Hailey Bieber nuk ka qenë gjithnjë komode, me vëmendjen që vjen bashkë me një lidhje romantike me një yll popi si...

“Jom ka des sytë me t’i pa!”, Ledri zbulon kur do të vijë në jetë fëmija i tij i parë – ALSAT-M

Alsat 06.10.2020 23:00 Vetëm pak ditë i ndajnë Ledri Vulën dhe Sara Hoxhën nga ardhja në jetë e fëmijës së tyre të parë. Sara është...

Dua Lipa arrin suksesin e radhës, ndër artistët më të nominuar – ALSAT-M

Alsat 06.10.2020 22:30 Dua Lipa është përfshirë sërish në listat e MTV EMA Awards dhe këtë vit është një nga artistët më të nominuar...

Mbyllet përfundimisht çështja mes Loredanës dhe Petrës, këngëtarja ka paguar dëmshpërblim 400 mijë franga – ALSAT-M

Alsat 06.10.2020 22:00 Çështja e superdiskutuar mes Loredanës dhe Petra Z. është mbyllur! Gazeta zvicerane “20 minuten” ka mësuar se zyra e prokurorit të...

Harry habit me prezencën e tij në maratonën e Londrës – ALSAT-M

Alsat 06.10.2020 21:00 Princ Harry vendosi të befasojë vrapuesit në Los Anxhelos këtë fundjavë, duke u shfaqur në maratonën e Londrës. Duka i Sussex...

Disa planetë me kushte të mira për jetë – ALSAT-M

Alsat 06.10.2020 14:24 Toka nuk është domosdoshmërish planeti më i mirë në univers. Studiuesit kanë identifikuar disa planetë jashtë sistemit tonë diellor që mund...

Sa kushton bluza në foton e fundit të Elita Rudit? Ky çmim do ju befasojë – ALSAT-M

Alsat 05.10.2020 21:00 Elita Rudi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve me pozat me të voglin e saj, Zëri, por dhe momentet e ndryshme...

Një bebush në familjen mbretërore shqiptare, Elia Zaharia shtatzënë për herë të parë – ALSAT-M

Alsat 05.10.2020 22:30 Princesha shqiptare Elia Zaharia është përfolur shpeshherë për një shtatzëni të mundshme, ndonëse të gjitha herët kanë rezultuar thashetheme. Mirëpo, duket se...

Maddona ka refuzuar të punojë me David Guettën për shkak të shenjës së tij të horoskopit – ALSAT-M

Alsat 05.10.2020 23:30 Kemi njohur shumë persona të jenë fanatik pas horoskopit, por nuk na kishte rastitur të dëgjonim një histori të tillë si...

Rita Ora mund të jetë fejuar por po e mba të fshehtë – ALSAT-M

Alsat 05.10.2020 23:00 Në korrik u zbulua lidhja e re e Rita Orës me regjisorin me origjinë greko-franceze, Romain Gavras. Dyshja kaloi pushimet së...

Afërdita Dreshaj zbulon gjininë e bebit, do të bëhet nënë për herë të parë – ALSAT-M

Alsat 05.10.2020 22:00 Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, është shtatzënë për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Afërdita...

Me Sarën dhe Ledrin përqafuar, Xheraldina ndau momentin më të bukur nga festa e bebit – ALSAT-M

Alsat 05.10.2020 21:30 Ditën e djeshme Sara Hoxha dhe Ledri Vula festuan me të gjithë të afërmit dhe miqtë e tyre për momentin...

Blero tregon për raportin midis Teutës dhe Afronës – ALSAT-M

Alsat 04.10.2020 21:00   Pas ndarjes me Teutën, Blero ka ruajtur me të marrëdhënie shumë të mira, edhe për hir të vajzës Tara. Por çfarë...

Ja si e uron Besniku të ëmën e Jonidës – ALSAT-M

Alsat 04.10.2020 23:00 Jonida Vokshi është një nga vajzat më simpatike të ekranit dhe tani e kuptuam plotësisht se nga e ka trashëguar bukurinë....

Miriam Cani na zbulon me një video portretin e bukur të Duamit – ALSAT-M

Alsat 04.10.2020 23:59 Miriam Cani dhe i vogli Duam kanë realizuar bashkë një video shumë të ëmbël, që do të mbetet si një nga...

Usta me dedikim në shqip për Gentën – ALSAT-M

Alsat 04.10.2020 23:30 Usta i ka shpeshtuar dedikimet në shqip për gjysmën e tij më të mirë, Genta Ismajli. Pranë postimit të një fotografie të...

Sara Hoxha organizon baby shower në shtëpinë e Ledrit – ALSAT-M

Alsat 04.10.2020 22:30 Sara Hoxha ka organizuar në oborrin e shtëpisë së Ledri Vulës një super baby shower për të vogëln e tyre, që...

Rita ora vendos të shfaqet krah për krah me të dashurin rrugëve të Londrës – ALSAT-M

Alsat 04.10.2020 22:00 Në korrik u zbulua lidhja e re e Rita Orës me regjisorin me origjinë greko-franceze, Romain Gavras. Dyshja kaluan pushimet bashkë,...

Habit Amarda Toska, bën ndryshimin drastik – ALSAT-M

Alsat 04.10.2020 21:30 Ndonëse Amarda Toska nuk ka eksperimentuar shpeshherë me ‘look-un’ e saj, ajo ka vendosur t’i surprizojë të gjithë ndjekësit me fotot...

Beatrix Ramosaj na tregon mungesën e saj më të madhe këto 10 vite – ALSAT-M

Alsat 03.10.2020 23:30 Beatrix Ramosaj është kthyer pas në kohë me disa kujtime nga fmëijëria së bashku me vëllain e saj, Alban Ramosaj me...

Bes Kallaku ndan foton më të bukur të Xhensilës dhe Ajkës. – ALSAT-M

Alsat 03.10.2020 23:59 Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit pamjen më të bukur të fundjavës. Ai ka publikuar në...

A po fejohet Adrian Gaxha? – ALSAT-M

Alsat 03.10.2020 22:00 Prej disa muajsh, këngëtari i njohur Adrian Gaxha është përfolur për një lidhje dashurie me një vajzë të cilën e ka...

Stresi ju jep fund të gjitha thashethemeve për lidhjen e tij me Keisin – ALSAT-M

Alsat 03.10.2020 22:30 Stresi dhe Keisi nuk janë më bashkë dhe duket se vendimi për përfundimin e martesës ka qenë i përbashkët. Sipas reperit...

Si rrallë here, Soni Malaj ndan fotografi me vajzën e saj. – ALSAT-M

Alsat 03.10.2020 21:00 Këngëtarja e njohur, Soni Malaj ka ndarë së fundmi një moment plot dashuri me vajzën e saj, Ana. Soni ka publikuar...

Ledri Vula lajmëron projektin e ri. – ALSAT-M

Alsat 03.10.2020 19:30 Me postimet e fundit në rrjetet sociale, reperi i njohur, Ledri Vula ka lajmëtuar se shumë shpejt do të vijë me...

Ja çfarë i bashkon personazhet e njohur këtë sezon vjeshtë-dimër. – ALSAT-M

Alsat 02.10.2020 21:30 Me ardhjen e vjeshtës trendi më i fundit i sugjeruar dhe nga revistat ndërkombëtare ka qenë kombinimi i veshjeve lëkurë. Nga xhaketat...

Dua Lipa publikon bashkëpunimin me yllin botëror dhe ka një mesazh për fansat e saj! – ALSAT-M

Alsat 02.10.2020 23:30 Dua Lipa ka publikuar ditën e sotme versionin e ri të këngës “Levitating” në bashkëpunim me DaBaby. Ashtu si për çdo këngë...

Fifi vendos ti qëndrojë pranë Fjolla Morinës. – ALSAT-M

Alsat 02.10.2020 23:59 Me postimet e fundit në rrjetet sociale, Fifi ka treguar se ka vendosur t’i qëndrojë pranë mikes së saj, Fjolla Morina....

Kim Kardashian uron me fjalët më të bukura Marion për ditëlindje! – ALSAT-M

Alsat 02.10.2020 23:00 Kim Kardashian i gjendet pranë gjithmonë mikut të saj Mario Dedivanovic! Ky i fundit ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen, me rastin...

Nicki Minaj bëhet nënë për herë të parë! – ALSAT-M

Alsat 02.10.2020 22:30 Nicki Minaj është bërë nënë për herë të parë! Reperja dhe bashkëshorti i saj, Kenneth Petty kanë sjellë në jetë fëmijën e...

Fifi zbulon titullin e projektit me Ermal Fejzullahun. – ALSAT-M

Alsat 02.10.2020 22:00 Dy artistët e njohur, Fifi dhe Ermal Fejzullahu kanë bërë të ditur se do të vijnë në një bashkëpunim me njëri-tjetrin....

Miriam poston foton e Amelit nga kopshti dhe shkruan: “Dashuria ime!” – ALSAT-M

Alsat 02.10.2020 21:00 Këngëtarja Miriam Cani dhe partneri i saj Alban Skënderaj janë bekuar me dy fëmijë dhe duket se familja e tyre është...

Rikthehet Capital T pasi i fshiu të gjitha postimet nga instagrami – ALSAT-M

Alsat 01.10.2020 21:30 Pak ditë më parë këngëtari i njohur, Capital T vendosi të fshijë çdo postim nga llogaria e tij duke i habitur...

Chiara Ferragni dhe Fedez bëhen prindër për herë të dytë – ALSAT-M

Alsat 01.10.2020 23:00 Blogerja më e famshme në botë dhe reperi Fedez do të bëhen prindër për herë të dytë. Përmes një fotoje të...

Sara dhe Ledri ende nuk paskan vendosur emrin e vajzës, kërkojnë ndihmën e fansave – ALSAT-M

Alsat 01.10.2020 22:30 Dashur-padashur Ledri dhe Sara janë kthyer në çiftin më të komentuar të showbiz-it shqiptar dhe prej muajsh kanë qenë kryefjalë e...

Camila Cabello reagoi për herë të parë pas zërave se është ndarë nga Shawn Mendes – ALSAT-M

Alsat 01.10.2020 22:00 Kush foli për ndarje? Ylli i ‘Cinderella’ Camila Cabello e ka gjetur Prince Charming dhe nuk ka ndërmend ta lëjë atë...

“Ia kishim vënë edhe emrin” – ALSAT-M

Dy ditë më parë u bë e ditur se modelja e njohur, Chrissy Teigen, ishte shtruar me urgjencë në spital për shkak të hemorargjisë....

Ka 150 fëmijë, do të ketë dhe 2500 të tjerë – ALSAT-M

Alsat 01.10.2020 15:52 Një dhurues i spermës me 150 fëmijë në të gjithë botën gjatë periudhës së pandemisë ka lindur edhe gjashtë të tjerë. Dhuruesi...

Këngëtari kosovar: Ia kemi marrë popullit nga 5000 – 7000 euro në dasma, Zoti po na dënon

Këngëtari kosovar: Ia kemi marrë popullit nga 5000 – 7000 euro në dasma, Zoti po na dënon Një përplasje fjalësh ka ndodhur mes këngëtarit Labinot...

“Videot janë nga e gjithë bota” – ALSAT-M

Alsat 30.09.2020 22:30 Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, ka ndarë së fundmi disa video “Tik Tok-u”, ku në sfond dëgjohet kënga e saj “Amelia”....
- Advertisement -

Must Read

Shkrirja mund të tronditë nga brenda ASH-në dhe AAA-në

Koalicioni mes Aleancës për Shqiptarët (ASH) dhe Alternativës (AAA) i ndërtuar në zgjedhjet e fundit parlamentare do të vazhdojë edhe në zgjedhjet lokale të...
- Advertisement -

Tetovë, një numër i madh i qytetarëve nuk respektojnë masat antiCovid

Alsat 22.10.2020 14:23 Kështu dukej tregu në Tetovë ditën e sotme. Përkundër shtimit të masave anti covid dhe rritjes së numrit të të infektuarve,...

Shënohet viktima më e re nga Koronavirusi, humb jetën 21-vjeçari nga Elbasani

Mbrëmjen e sotme është shënuar viktima më e re nga Koronavirusi në Shqipëri.Bëhet fjalë për një 21-vjeçar nga Elbasani, me sëmundje bashkëshoqëruese.Gazetari Aldo Kozarja...

Policia ka ndërprerë një dasmë me 200 mysafirë në Haraçinë

Sonte rreth orës 21:30 zyrtar policore dhe të Inspektoratit të tregut kanë ndërprerë një dasmë në një objekt hotilerik në Haraçinë, mëson TV SHENJA.Në...